Bu Hafta 250TL Üzeri Siparişte Kargo Bedava
Pola Kart Fotoğraf Baskı

Pola Kart olarak resim Bastırmak:

Anılarınızı Canlandırın

Fotoğraflar, özel anıları yakalamak ve yaşadığımız anları sonsuza kadar korumak için harika bir yoldur. Ancak dijital fotoğraf çağında yaşadığımız bugünlerde, bazen bir fotoğrafın fiziksel bir kopyasına sahip olmanın önemini unutabiliriz. İşte resim bastırmak burada devreye giriyor.

Resim bastırmak, dijital fotoğraflarınızı gerçek baskılar haline getirmenin harika bir yoludur. Bu süreç, fotoğraflarınızı duvarlarınızı süslemek, albümler oluşturmak veya sevdiklerinize hediye etmek için kullanabileceğiniz fiziksel nesnelere dönüştürmenizi sağlar.

Sitemizden verdiğiniz siparişinizi 3 işgünü içinde kargoya veriyoruz.

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
Pola Kart Fotoğraf BaskıPola Kart nedir?

Nostaljik polaraid fotoğrafların günümüze uyarlanarak dijital baskı tekniği ile basılmasıdır. Hatta ek olarak kartların hepsinin altına kısa notlar da ekleyebilirsiniz.

Tüm özel anlarınızda sizi gülümseten mutluluklar ve daha bir sürü anın canlansın istersen; değişik boyutlarında hazırlanmış Pola Fotoğraf Baskı -24 Adet veya daha ekonomik olan Pola Fotoğraf Baskı - 96 Adet ‘i tercih edebilirsi

 

Pola Fotoğraf Çıkartmak için doğru adres...

 

Fotomagnet de igalerindeki fotoğrafları birkaç dakikada Pola Fotoğraf Baskı ile sipariş verebilirsin. Nasıl mı 

 

1- Galerinden Fotoğraflarını seçmekle başlayalım. Pola fotoğraf baskılarında nostaljik polaroid fotoğraflarını oluştur

2- Pola kart fotoğraf Baskılar kategorisinde en beğendiğin, kendine ve bütçene en uygun ürünü seç. Fotomagnet'te her bütçeye uygun ucuz fotoğraf baskıları seçeneklerini bulabilirsin.

3- Pola kartını seçtiysen; sıra geldi fotoğraflarını yüklemeye! Seçtiğin Pola Baskı’nın üzerine gel, “Hemen Hazırla” butonuna tıkla. Fotoğraflarını ister tek tek istersen toplu yükleme seçeneği ile hepsini seç yükle; istersen de Instagram veya Facebook’dan yükleyerek kendine kolaylık sağla. Bunun kararı sen de, fotoğraf bastırması Fotomagnet’te!

Pola Fotoğraf Baskısı kaç lira ? 

Fotomagnet'te şuanda ve her zaman mutlaka kampanyalı bir fiyat göreceksin. Bu fiyatlara en iyi kalite resim çıkartmak için güvenebilirsin.

 

Pola kart Fotoğrafları Sevdiklerime Hediye Edebilir miyim? 

Elbette hatta uygun ahşap kutular veya albümler ile daha da güzelleştirebilirsin.

Fotomagnet herzaman en uygun fiyata en kaliteli pola kart baskısını yapmaya devam edecek.

.
YORUMLARINIZ
Tüm Yorumlar - Yorum Ekle
Garanti - Teslimat - İade - Gizlilik - Kargo Takip