Bu Hafta 150TL Üzeri Siparişte Kargo Bedava
Büyük Boy Fotoğraf Baskı ve Poster
36 şablonumuz var...
Renkler

Fotoğraf baskılı poster, bir fotoğrafın büyük boyutta basılıp kağıda monte edilmesi ve ardından duvarlarda veya çerçevelerle sergilenmek üzere kullanılması için yapılan bir baskı türüdür. Genellikle belirli bir tema veya konsept etrafında gruplandırılmış olan bir dizi fotoğrafı sergilemek için kullanılırlar.
Fotoğraf baskılı posterler, yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafın kağıt, kumaş veya vinil malzemeye basılmasıyla yapılır. Bu sayede, fotoğrafın büyük bir boyutta basılması mümkün olur. Ayrıca, farklı boyutlarda basılabilen ve farklı kağıt kalitesi seçenekleri sunan birçok baskı servisi mevcuttur.


Fotoğraf baskılı posterler, kişisel veya ticari amaçlarla kullanılabilirler. Örneğin, birçok sanat galerisi veya sergi, fotoğraf baskılı posterler aracılığıyla sergilerini duyururlar. Ayrıca, evlerde, ofislerde veya diğer işletmelerde dekorasyon amaçlı kullanılabilirler.

Bunların yanı sıra, özel bir anıyı kutlamak için hediye olarak da verilebilirler. Kendi fotoğrafınızdan poster baskısı yaptırmak, evinizi, ofisinizi ya da hediye olarak sevdiklerinize verebileceğiniz harika bir seçenektir.

YORUMLARINIZ
Tüm Yorumlar - Yorum Ekle
Garanti - Teslimat - İade - Gizlilik - Kargo Takip